Hizmetler

BioRad – T100 PCR

T100 termal döngüleyici, küçük bir alanda kapsamlı kullanışlı özellikler sunan küçük bir termal döngüleyicidir. Bu kompakt termal döngüleyici, PCR’yi çalıştırmayı kolaylaştırmak için sezgisel bir dokunmatik ekran kullanıcı arayüzüne sahiptir. Termal gradyan teknolojisi, reaksiyonunuzu tek seferde hızlı bir şekilde optimize etmenize olanak tanır.

Qıagen – Realtime PCR

Ekspresyon analizleri, genotipleme ve patojenlerin tespiti gibi kantitatif PCR uygulamaları için çok yönlü, çok yönlü bir sistemdir. Yüksek kaliteli termal elemanların, hızlı ısıtma ve soğutma artış oranlarının ve fiber optik mekik sisteminin birleşimi, 40 döngü için 30 dakikanın altına kadar daha kısa döngü süreleri sağlar.

DLAB Evaporatör

Geniş bir sıcaklık aralığına (oda sıcaklığı ila 180 °C) sahip 5 L ısıtma banyosu, bağımsız sıcaklık kontrolü, ayrı olarak kullanılabilmesini sağlar.  Kurutma işlemi için saat yönünde ve saat yönünün tersi yönünde çalışır. Her iki dönme hızı ve ısıtma sıcaklığının dijital gösterimi, tüm damıtma işlemlerinin optimum kontrolünü sağlar

Pharma Test  UV-VIS Spektrofotometre 

T70, analitik kimyagerlerin gerektirdiği katı gereksinimleri fazlasıyla karşılayabilecek kapasitededir. 190 ila 1100 nm dalga boyu aralığına sahiptir ve standart olarak yerleşik 8 hücreli değiştiriciyle birlikte sunulur. Bu nedenle hem manuel çalıştırma hem de tam otomatik çözünme testi uygulamaları için kullanılabilir. T70 serisi UV-Görünür Bölge Spektrofotometreleri aşağıdaki analiz türlerini gerçekleştirebilmektedir: fotometrik ölçüm, spektral taramalar, kinetik ölçümler, kantitatif belirleme ve DNA/Protein analizi.

BMG Labtech Mikrolevha Spektrofotometresi

Nano, hem mikroplakalarda hem de yerleşik küvet portu aracılığıyla küvetlerde hızlı ve kolay bir şekilde test yapma esnekliğine sahip yenilikçi bir absorbans mikroplaka okuyucudur. Bu spektrometre tabanlı absorbans mikroplaka okuyucu, tüm UV/Vis spektrumunu (220 nm’den 1000 nm’ye) 1 saniye/kuyudan daha kısa sürede okumaktadır. Eşsiz hızı, basit tuş kullanımı ve bireysel test protokollerini saklama kapasitesi, SPECTROstar® Nano’yu absorbans ölçümleri için önde gelen mikroplaka okuyucu yapmaktadır.

Horıba Scientific Nano Partikül Analizörü

Tek bir cihaz, nanoparçacıkları karakterize eden üç parametreyi analiz eder: parçacık boyutu, zeta potansiyeli ve moleküler ağırlık. Zeta potansiyeli ölçümü için geliştirdiği hücreler numune kontaminasyonunu önler. Ultra mikro hacimli özel hücreler (hacim 100 μL kadar düşük) aracılığıyla basit analiz yapılabilir.  İkili optik sistemin kullanılması, bulamaç ve mürekkep pigmentleri gibi yüksek konsantrasyonlu numunelerin yanı sıra düşük konsantrasyonlu proteinler ve polimerlerin ölçülmesini sağlar.

Shımadzu Irspırıt-T FT-IR 

Kirletici madde analizinde, tanımlama testlerinde ve kantitatif ölçümlerde olağanüstü güvenilirlik sağlayan, ideal bir FTIR spektrofotometresidir. Uygulanabilir alanlar arasında hammadde analizi, adli tıp, çevre, gıda, ilaç, kozmetik, paketleme ve kaplamalar yer almaktadır.

Analiz Hizmetleri İçin İletişime Geçebilirsiniz.